czwartek, 29 marca 2012

Przyjaciele IPN katują polską kobietę. Lwów 1941.

IPN nadaje statusy pokrzywdzonych zbrodniarzom z OUN-UPA, którzy bestialsko torturowali i wymordowali blisko 300.000 Polaków na Kresach Wschodnich. Ci mordercy otrzymują obecnie w Polsce nie tylko statusy poszkodowanych przez PRL, ale i wysokie odszkodowania z polskiego Skarbu Państwa (z pieniędzy Polaków), a tak mordowali Polaków.

Zostałem powołany do Jarosławia w celu rozpracowania struktury tych zbrodniarzy, wyłapywania ich i  likwidacji. Zajmowałem się wyłącznie szpiegostwem, a nie polską opozycją. UPA posiada wielkie fundusze w Kanadzie i potrafi finansować swoje obecne działania. Wymordowali polskich profesorów i studentów we Lwowie. Ponad 36.000 agentów wjechało do Polski na dokumentach pomordowanych Polaków. Ta siatka objęła już wiele stanowisk na terenie Podkarpacia i nie tylko. Teraz OUN-UPA i IPN próbują wprowadzić Wysoki Sąd w Jarosławiu w błąd, co do mojej osoby. Poradziłem sobie z mordercami z UPA wtedy, poradzę sobie i teraz, tym bardziej, że nie jestem odosobniony w tej walce. Środowiska kresowe doskonale wiedzą już jak UPA wcieliło się w polskie urzędy i organizacje. Będę te fakty przedstawiał Wysokiemu Sądowi i to przed Wysokim Sądem (polskim Sądem) będę tą prawdę ujawniał, a oszczerstwa obalał. Mam blisko 90 lat i częściej jeżdżę karetką na kardiologię, niż do sklepów, ale żebym miał się doczołgać lub dotrzeć w asyście lekarzy, to stanę przed Wysokim Sądem i pokażę co robiliście i jak fałszywie próbujecie się na mnie odegrać. Ocaliłem życie tysięcy Polaków przed waszymi zbrodniczymi działaniami. Jestem z tego dumny.

9 komentarzy:

 1. Widzę że buta ubecka tkwi w tobie dalej... no ale co można się spodziewać po sowieckim pachołku...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro jesteś głuchy na krzywdę i tragedię Polaków, to znaczy, że jesteś z nimi. Ani słowa nie piszesz o tym jak polskim kobietom w ciąży wtedy UPA rozpruwało brzuchy i wyjmowało biedne niemowlęta. Ani słowa nie piszesz, że wkładano polskim kobietom w ciąży tak okaleczonym, szkło, koty i inne zwierzęta. Ani słowa nie piszesz o tym jak siekierami UPA rozćwiartowywało kobiety i niemowlęta polskie. Ani słowa nie piszesz, jak palono Polaków w kościołach. Ani słowa nie piszesz jak wydłubywano dzieciom, kobietom i starcom oczy, jak obcinano im kończyny. Nie piszesz o tysiącach tak mordowanych bestialsko Polakach. To cię nie rusza i nie obchodzi. Ani słowa. To charakterystyczne. Obchodzi Cię rewanż, bo was powstrzymałem w tej rzezi. Każdy może to zobaczyć tutaj na własne oczy. Słowem nie zająknąłeś się o Polakach, tylko o UB. Gdyby nie to UB, to byście jeszcze kolejne 300.000 bezbronnych cywilów polskich tak zakatowali. Dzięki mojemu procesowi Polacy poznają ukrywaną przez lata prawdę. Wspierają mnie kresowiacy. Piszą do mnie abym się trzymał. Ks. Isakowicz - Zalewski poleca na swojej stronie internetowej moją książkę o waszych zbrodniach. Sądzicie, że dezinformacją wygracie z Polakami. Ze mnie chcecie zrobić kata z UB, a z kresowiaków agentów, z Ks. Isakowicza - Zalewskiego wywrotowca. W IPN jest wielu wspaniałych ludzi, patriotów, którzy obnażają wasze zbrodnie. Wy jesteście odosobnieni, nawet nie chcieli z wami dzielić budynków. Jesteście w strukturze IPN, ale w osobnych budynkach w całej Polsce. Nienawidzą was prokuratorzy z prokuratur powszechnych. Doskonale wiecie dlaczego. Polacy i polscy patrioci nie chcą mieć z wami nic wspólnego. Wiedzą jak to jest zorganizowane.

   Usuń
 2. Nie mogę przestać myśleć o tym zdjęciu. Jestem porażona, w szoku, jakby to mnie katowano. Myślę, że może udało się ujść tej Polce oprawcom. Ale gdzie? Zakatowali ją!!! Wybierali sobie na ofiary bezbronne kobiety i dzieci. Ukraincy to naród niewyobrażalnych morderców, sadystów, dzikusów. Oni dzisiaj są naszymi sąsiadami, bo przyjechali tutaj po wojnie. Oni są tutaj pomiędzy nami.
  Wiedziałam przecież od dawna o zwyrodniałym bestialstwie i okrucieństwie ukraińców w stosunku do Polaków na Wołyniu, przeczytałam Siemaszków, ale dopiero to zdjęcie wstrząsnęło mną do samej głębi. Jestem w żałobie. Polacy to święty naród, okrutnie zamęczony przez morderców ze wschodu i zachodu. Święty Naród Polski. Może przez Nasz Polski Naród przyjdzie zbawienie świata? Boże!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Napawający trwogą klimat tego zdjęcia.

  Zwyrodnialcy w ludzkich powłokach,istoty wyhodowane przez demonów za chwilę zaspokoją krwawy instynkt Orków. To motłoch o ludzkich rysach. Powołani do życia 11 lipca 1943 na Wołyniu wyszli na świat opuszczony przez Boga, by dokonać makabrycznych rzezi na Polakach. To jedno ze zdjęć, które utkwi mi na długo w pamięci. Tak strasznie żal mi tej oszalałej ze strachu kobiety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zdjęcie zrobiono we Lwowie w czasie pogromu żydów zorganizowanego przez OUN przy wsparciu Niemcó

   Usuń
 4. http://www.upadeknarodu.cba.pl/zbrodnie-upa.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak przypadkowo tutaj wszedłem, ale powiem. Historia nigdy nie jest biała lub czarna. Ma wiele odcieni szarości. Ty synek coś tak głupio napisał, ciesz się, że Ciebie już to nie dotyczy. UB, KBW jak łatwo teraz osądzać ludzi siedząc wygodnie w fotelu przed kompem. Ja nie wiem co bym robił żyjąc w tamtych czasach. Może bym był jak to nazywasz UB=ekiem. Możliwe. Jak sądzisz, czy w UB pracowali ludzie wzięci z księżyca? Tam pracowali m.in. ludzie, ktorzy doświadczyli takich bestialstw. I co? Mieli głaskać po głowach zatrzymanych UPO-wców. Stary, przemoc rodzi przemoc. My jesteśmy tylko pioneczkami. Miałem kiedys sąsiada. Góral spod Nowego Sącza. Był po wojnie w KBW. Ojjjjj. Co ja się nasłuchałem. Dziecko, Oni też maltretowali UPO-wców. Wiesz dlaczego? Bo to jest ludzkie zezwierzęcenie. Jak mi powiedział co widział po tym, gdy odnależli swoich wziętych do niewoli przez UPA to wcale mu się nie dziwię. Zycie jest okrutne. Ja nie bronię Polaków. Też nie byliśmy cacy. Ale Ukraińcy nie robili typowej czystki. Oni sie po prostu pastwili nad ludżmi. Człowiek to najgorsze zwierzę. Jest okrutne. Okrucieństwem odpłaca za okrucieństwo. Ale Ukraińcy w tamtych czasach nie doświadczali okrucieństwa od Polaków. Zyli zgodnie, póki im we łbach nie pomieszali politykierzy. A Tobie polecam film na YT. Jest w całości o nieodległych czasach. Rzecz tyczy czystek w byłej Jugosławii.
  "Wybawiciel" jest tytuł. Ja ryczałem jak bóbr. A jak Ci mało. To wrzuć sobie na YT hasło Srebrenica. Masz śmierć i mordy na żywo. A jak Ci jeszcze mało to wrzuć sobie coś o Czeczeni. O tych biednych muslimach, jak dobrze poszukasz to zobaczysz jak mordują bez skrupułów. A Panu drogi Panie życzę duuuuużo zdrowia i powodzenia w ujawnianiu prawdy. I żebyśmy nie musieli bić się w piersi za nie nasze winy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Staram się w moim srodowisku uświadamiać ludzi czym było UPA.
  Tyle mogę.
  Pozdrawiam autora.

  OdpowiedzUsuń