wtorek, 27 marca 2012

Puzanowski, czy Puzanowskij ? Prokurator IPN, czy agent ?

Tuszowanie zbrodni dokonywanych na Polakach przez OUN-UPA przez prokuratora IPN Myrosława Puzanowskiego z IPN w Rzeszowie ? Warto poczytać !
http://zbrodnieoun-upa.blogspot.com/

1 komentarz:

 1. Zbrodnie OUN UPA są "niezauważane" przez kolejne Rządy RP - 300 000 Polaków zamordowanych przez OUN UPA nie może doczekać się zwyczajnej ludzkiej sprawiedliwości. Czcimy ofiary niemieckich obozów koncentracyjnych, Katyń, Smoleńsk... a gdzie jest WOŁYŃ i jego ofiary??? gdzie pamięć o poległych żołnierzach polskich walczących na Kresach z bandami OUN UPA o życie swoich rodaków ?????
  Czyżby teraz bandy OUN UPA nie były już dla naszych polityków bandami???? A może teraz to bandy OUN UPA walczyły o wolność Polski i życie jej obywateli z ... Wojskiem Polskim ???
  Dlaczego nasze władze nie mają odwagi powiedzieć głośno : KTO WÓWCZAS BYŁ .... MORDERCĄ i pozwalają na poniżanie ludzi, którzy narażając własne życie bronili granic i ludzi im powierzonych ????
  Czy jest jakiś inny powód niż zwykłe ludzkie ... lenistwo i polska "bylejakość"????
  Czy ktoś z obecnych władz ma jakiś inny powód by do tych czasów nie wracać ???? i poświęci "innych" dla obrony swojej rodziny ???? Fe! To brzydko chyba !!!!

  OdpowiedzUsuń