poniedziałek, 26 marca 2012

27 marca 2012r. Zjazd OUN-UPA w Domu Kultury w Jarosławiu ?

Ukraińskie OUN-UPA bestialsko mordowało Polaków. Zostałem powołany do rozpracowania tej faszystowskiej organizacji i ochrony Polaków. Dzisiaj IPN nadał status pokrzywdzonych mordercom z OUN-UPA, a mi wytoczył proces karny. Kim są zatem ludzie IPN ?
 http://youtu.be/dchH50CJWOk

8 komentarzy:

 1. Panie Łukaszu,
  przyjdzie czas rozliczeń i na obecnych prokuratorów IPN, którzy udając obronę PRAWA w Polsce i odkrywanie historii - stosują BEZPRAWIE i historię tą ZAKŁAMUJĄ !!!!!
  Mimo swojego wieku mam nieodparte przekonanie, że i Pan tych czasów dożyje :)))))

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja pójdę pod prąd, czyli pewnie komentarz się nie ukaże.
  Mój ojciec jest tm bandytą z WiN jak Pan to pisze. To proszę mi odpowiedzieć dlaczego Pan tchórzy i jak skundlony pies ucieka na lewe zwolnienia przed sądem?
  Jakoś nie miał Pan odwagi stanąć na wprost i spojrzeć mojemu tacie dzisiaj w oczy. Co przestraszyliśmy się sądu?

  A może sąd w osobie sędziego Puchalskiego też jest z UPA? Niestety nie - byłem dzisiaj na rozprawie, której Pan się wystraszył i widziałem tego sędziego. To ok. 40 latek i pierdolety o UPA to czytał na lekcjach historii.
  Ale widziałem po nim, że Pana bezczelność, czyli wysłanie faxem zwolnienia na 11 minut przed rozprawą, go wybitnie wnerwiła.
  Pewnie już adwokat Panu doniósł, ale dopowiem. Będzie Pan badany przez biegłych wyznaczonych przez sąd i jestem pewien po obejrzeniu sędziego, że jeżeli tylko Pana stan zdrowia pozwala, to przyjedzie Pan na następny termin w radiowozie.
  Jeżeli jest Pan niewinny to ten sąd (ten młody człowiek) wyda wyrok uniewinniający, ale niech Pan ma czelność i odwagę przed nim stanąć, a nie uciekać z Rzeszowa do Łodzi do szpitala w dniu rozprawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego Pan jest anonimowy ? To są właśnie metody fałszerzy, którzy fałszywie oskarżając liczą na wypłaty odszkodowań ze Skarbu Państwa. To jest prawdziwa motywacja. Za wszelką cenę wyłudzić pieniądze ze Skarbu Państwa. Kłamstwo jest tu kluczową bronią. Pisze Pan, że jestem na lewym zwolnieniu, wydanym przez szpital, który pewnie Pana zdaniem też jest lewy. Kłamie Pan więc już w pierwszych słowach. Obraża Pan przewodniczącego składu sędziowskiego, drwiąc, że być może i On jest z UPA. Ja nigdy nie śmiałbym nawet takiej aluzji sformułować. Zadrwił sobie z Wysokiego Sądu IPN, który fałszując dokumentacje przeciwko mnie, poprzez przypisanie mi spraw, z którymi nigdy nie miałem nic wspólnego, usiłuje wprowadzić Wysoki Sąd w błąd. Fikcyjność objętości materiału i ilości przypisanych świadków ujawniła się już na pierwszej rozprawie. Pusta sala. Nakręcając fikcyjną sprawę prokurator IPN zapomniał się, że naraża Wysoki Sąd na sytuację jaka miała miejsce. Wielka sala kinowa Domu Kultury i puste krzesła. Tak się wprowadza sądy w błąd. Materiał 44 tomów i ilość ponad 400 świadków na każdym robi wrażenie. Tylko że to lipa i fałszerstwo jakiego w polskim sądownictwie jeszcze nie było. Trudno się dziwić, że Wysoki Sąd widząc to, przeniósł następne rozprawy do siedziby Sądu. Ja mam prawie 90 lat. Praktycznie nie chodzę i częściej jeżdżę karetkami na wydziały reanimacji niż do sklepów, ale się stawię przed Wysokim Sądem. Mam do Wysokiego Sądu i sądów oraz sędziów w Polsce wielki szacunek. Żebym miał na czworaka przyjść i z lekarzami pod pachą, to się stawię, bo takiego tupetu i bezczelności w fałszywym oskarżeniu innych ludzi jak to robi IPN, nie można podarować. Nie ma Pan elementarnej wiedzy co do tego czym zajmuje się mój adwokat i lekarze, a i tu Pan fantazjuje. To jest specyficzna cecha. Ja prędzej mogę przepraszać Wysoki Sąd, że stałem się pretekstem do tego, aby prokurator IPN drwił sobie nawet z Wysokiego Sądu. Ta pierwsza rozprawa symbolicznie pokazała jaka to jest fikcja. To mi i mojemu obrońcy żywotnie zależy, aby rzekomi świadkowie faktycznie stanęli przed Wysokim Sądem. Jak Pan będzie na rozprawie, to Pan posłucha co mają do powiedzenia. Szczegółów procesowych zdradzać nie będę na tym etapie.

   Usuń
  2. Szanowny Panie "Anonimowy" - UPA to nie są "pierdolety", a jeśli są to dla rodzin i przyjaciół OUN UPA.
   Żaden z Polaków tak nie powie o strukturach, które wymordowały ponad 300.000 niewinnych kresowian, a głównie kobiet i dzieci. Te Pańskie "pierdolety" rozpruwały ciężarnym kobietom brzuchy, a dzieci wieszały na drzewach. Nie może Pan byc Polakiem, więc kim Pan jest ??? Potomkiem OUN UPA ???
   Nie ma Pan odwagi się ujawnić i podpisać ???
   Nie ma Pan więc żadnego prawa do oceny człowieka, który narażając życie swoje i swoich bliskich, będąc żołnierzem bronił niewinnych mieszkańców kresów !!!!!
   Jedynymi osobami, które mogłyby oceniać i skarżyć Pana Łukasza są rodziny pomordowanych kresowian, skarżyć o to, że mógł wraz ze swoim oddziałem skuteczniej ich bronić przed OUN UPA i jego poplecznikami....

   Usuń
 3. w odpowiedzi na Pana Kuźmicza linki proszę bardzo niech Pan obejrzy sobie ten krótki filmik:
  http://www.youtube.com/watch?v=Y6YzQErrSe4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie "ANONIMOWY" i po raz drugi pisze Pan i publikuje film, który nie ma nic wspólnego ze sprawą Pana Łukasza. Jak widać albo Pan nie czytał tekstów z jego bloga, albo nie potrafi Pan czytać ze zrozumieniem, albo też - NIE CHCE Pan rozumieć, bo Pana intencją jest tylko uzyskanie odszkodowania od Skarbu Państwa, bez względu na metodę i bez wzgledu na to, czyim kosztem, albo też zemsta na tym, który walczył z Pana przyjaciółmi z OUN UPA.
   Jedno i drugie jest niesamowitą podłością :((((

   Usuń
  2. akurat upa zamordowała część mojej rodziny i to wy ją chwalicie pisząc jej nazwę z dużej litery! a zamieszczony przez mnie film pokazuje metody działania ubeków!

   Usuń
 4. Jak sobie sam kolego odpowiedziałeś gdyby nie ci ubecy, Twojej rodziny mogło zabraknąć. Na pohybel bandytom z UPA.
  PS. Panie Łukaszu podziwiam Pana i życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń